2.ročník Cíferská zimná liga mladších žiakov 2019/2020

Dokumenty na stiahnutie:

Propozície : Zimná liga propozície_2019-2020.docx

Rozlosovanie 2. kolo : Rozlosovanie.xlsx

Termíny turnajov:

16.11.2019 – sobota 8:30 – 13:00
07.12.2019 – sobota 8:30 – 13:00
11.01.2020 – sobota 8:30 – 13:00
??.02.2020 – sobota 8:30 – 13:00

Rozlosovanie 2. kolo :

Zápasy Čas Tímy Výsledok
1 8:30 Senec FA - SDM Domino BA 2 : 0
2 8:45 ŠK Cífer - SFC Kopánka TT 2 : 0
3 9:00 Lokomotíva TT- FŠRH 0 : 2
4 9:15 SDM Domino BA - ŠK Cífer 1 : 1
5 9:30 Senec FA - Lokomotíva TT 5 : 0
6 9:45 FŠRH - SFC Kopánka TT 0 : 1
7 10:00 Lokomotíva TT - SDM Domino BA 0 : 1
8 10:15 FŠRH - ŠK Cífer 2 : 5
9 10:30 SFC Kopánka TT - Senec FA 0 : 5
10 10:45 SDM Domino BA - FŠRH 2 : 3
11 11:00 Senec FA - ŠK Cífer 3 : 1
12 11:15 Lokomotíva TT - SFC Kopánka TT 0 : 2
13 11:30 FŠRH - Senec FA                            0 : 2
14 11:45 SFC Kopánka  - SDM Domino BA 0 : 1
15 12:00 ŠK Cífer - Lokomotíva TT 4 : 0

 

Tabuľka po 2. kole :

Poradie Klub Z V R P skóre body
1 Senec FA 10 9 1 0 32 : 3 28
2 SDM Domino Bratislava 10 5 2 3 10 : 11 17
3 ŠK Cífer 10 4 2 4 20 : 15 14
4 FŠRH 10 4 2 4 11 : 13 14
5 SFC Kopánka Trnava 10 2 1 7 5 : 22 7
6 Lokomotíva Trnava 10 1 2 7 2 : 16 5

Tabuľka strelcov po 2. kole:

Poradie strelcov Klub Góly
Enzo Šušla Senec  FA 8
Peter Ivhanyak Senec  FA 6
Jakub Benkovský Senec  FA 6
Tomáš Vilkovský Senec  FA 5
Maximiliam Duris Šk Cífer 5
Balázs Popély Domino 4
Ján Havlíček Senec  FA 3
Majo Loj Šk Cífer 3
Michal Horváth Šk Cífer 3
Tomáš Herák Šk Cífer 3
Jakub Vavro FŠRH 3
Slavomír Bujna Domino 2
Timotej Chalúpka Šk Cífer 2
Matej Moravčík FŠRH 2
Michael Srnánek FŠRH 2
Viliam Kolarovič SFC Kopánka 2
Matej Strečka Senec  FA 1
Gabriel Klec Senec  FA 1
Dominik Javorka Domino 1
Jakub Copák Domino 1
Jakub Fintor Domino 1
Matúš Gavaj Domino 1
Damián Morvay Šk Cífer 1
Jakub Mihalik Šk Cífer 1
Michal Murín FŠRH 1
Marián Bednár FŠRH 1
Martin Kotleba FŠRH 1
Adam Krajčovič FŠRH 1
Nicolas Barcaj SFC Kopánka 1
Filip Čičmanec SFC Kopánka 1
Matúš Pontes SFC Kopánka 1
 Adam Herega Lokomotíva 1

 

Rozlosovanie 1. kolo :

Zápasy Čas Tímy Výsledok
1 8:30 Lokomotíva TT - ŠK Cífer 0 : 0
2 8:45 SDM Domino BA -SFC Kopánka TT 2 : 0
3 9:00 Senec FA - FŠRH 0 : 0
4 9:15 SFC Kopánka TT - Lokomotíva TT 0 : 2
5 9:30 ŠK Cífer - Senec FA 2 : 4
6 9:45 FŠRH - SDM Domino BA 0 : 1
7 10:00 Senec FA - SFC Kopánka TT 6 : 0
8 10:15 ŠK Cífer - FŠRH 1 : 2
9 10:30 SDM Domino BA - Lokomotíva TT 0 : 0
10 10:45 SFC Kopánka TT - FŠRH 1 : 1
11 11:00 ŠK Cífer -SDM Domino BA 1 : 2
12 11:15 Lokomotíva TT - Senec FA 0 : 1
13 11:30 SFC Kopánka TT- ŠK Cífer 1 : 3
14 11:45 FŠRH - Lokomotíva TT 1 : 0
15 12:00 SDM Domino BA - Senec FA 0 : 4

 

Kontakt

ŠK Cífer 1929 Štadiónová 26
919 43 Cífer
+421 911 705 058 skcifer@cifer.sk